İşletmelerde plansız duruşlardan kaynaklanan üretim kayıpları nedeni ile sanayi kuruluşlarının maliyetlerini ve tesislerin işletme koşullarını optimize etmeleri gerekliliğini daha da arttırmıştır. APRA Mühendislik, Plansız duruşlardan kaynaklanan üretim kayıplarının minimuma indirilmesi, sistem ve cihazların ömürlerinin uzatılarak, güvenli ve verimli olarak kullanılabilirliğinin artırılması ve üretim kayıplarının azaltılması amaçları ile hizmet vermektedir.

APRA Mühendislik, sektörlerden bağımsız olarak verdiği makine bakım ve yenileme işlemleri ile cihazların ömrünü uzatır, üretim verimliliğini arttırır ve işletmeyi gereksiz maliyet yükünden kurtarır.

APRA Mühendislik hassas bakım ve revizyon işlemlerini, gerekli eğitimleri almış, deneyimli, uzman teknik ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Periyodik ve Planlı Bakım: Süreklilik arz eden periyodik ve planlı bakım çalışmaları sırasında müşterilerinin sistem, proses ve cihazları tanıma imkanı bulunduğu için arıza yaşanması durumunda hızlı müdahalelerle zaman, üretim ve maliyet kayıplarını minimuma indirmektedir. Üretim hatlarının ve bu hatlarda yer alan makinelerin periyodik bakımı profesyonel teknikler uygulamayı gerektirmektedir. Ne tür bir bakım yapılacağı cihaz ve sistemler, ortam şartları, kirlilik durumu incelendikten sonra belirlenmektedir.

APRA Mühendislik, sektörlerden bağımsız olarak periyodik ve planlı bakım hizmeti çerçevesinde;

  • Pres Bakım,
  • Pnömatik ve hidrolik makina ekipmanlarının genel bakımı,
  • Değişim gerektiren parçaların tespiti ve imalatı,
  • İyileştirme uygulamaları
  • Makine geometrik ayarları, paralellik ayarı, diklik ayarı,

gibi çalışmaların tamamına tam ve profesyonel olarak cevaplar vermektedir.

Projenize Birlikte Başlayalım!

Bir tesis taşıma projesinin baştan sona her aşamasını idare edecek deneyime ve makine taşıma ekipmanına sahibiz.